Fotoobraz v dnešnej dobe je veľmi obľúbený a moderný  doplnok interiéru. Máte svoju obľúbenú fotku z dovolenky, zo svadby, alebo máte kopu fotiek svojich ratolestí či rodinných fotiek a chcete si ich zvečniť?  Nie je lepší spôsob ako si ju dať vytlačiť na plátno. Štruktúrou plátna dostane Vaša fotka úplne iný rozmer, a stane sa Vašim umeleckým dielom.

Oproti klasickým lesklým alebo saténovým fotopapierom má fotoplátno výhodu v tom, že sa neleskne, je vodeodolné a farby na ňom vyzerajú prirodzenejšie. Tým že je vodeodolné, môžeme usadenú špinu a prach vlhkou handričkou poutierať bez poškodenia. Samozrejme pri umývaní nepoužívame žiadne saponáty s rozpúšťadlami a inými chemikáliami, mohli by ste fotobraz poškodiť.

Ak neviete čo darovať Vašim blízkym na narodeniny či iný sviatok, fotoobraz je skvelý darček pre každú príležitost‘. Fotobrazy naťahujeme na rám z kvalitného borovicového dreva, samozrejme aj so závesným systémom. Takže Vám už len ostáva pripraviť si háčik na stene , zavesiť fotobraz, a vychutnávať si jeho krásu.